;

O nás

Pojeďte za sluníčkem, historií i dobrou kuchyní! To vše Vám nabízí letovisko Slunečné pobřeží na březích Černého moře v Bulharsku. Nabízíme ubytování ve třech apartmánech v pěší vzdálenosti od historického skvostu – městečka Nessebar, které je zapsané na seznam chráněných památek UNESCO. Nejbližší letiště, které nabízí přímé spojení s Českou republikou a Slovenskem je v Burgasu, cca 25 minut od letoviska.

Přímé lety z Prahy, Brna a Bratislavy!

Památky UNESCO na dosah

Výborná tradiční kuchyně

Písečná pláž se snadným přístupem do moře

Apartmány

Apartmány Golden Rainbow

V hotelu Golden Rainbow, který leží přímo na pláži, nabízíme k ubytování 4 apartmány s výhledem na moře. Apartmány jsou vybaveny ložnicí, obývacím pokojem s vybaveným kuchyňským koutem a koupelnou. Oba apartmány jsou plně klimatizovány a disponují balkonem s posezením. K ubytování je možné zajistit letištní transfer, případně stravování anebo parkovací stání v kryté podzemní garáži. Maximální kapacita každého apartmánu je pro 4 osoby.

Apartmánový komplex SunCity

V apartmánovém komplexu Sun City, který se nachází 300 metrů od moře, nabízíme k ubytování apartmán s výhledem na bazén. Je vybaven dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, vybavenou kuchyní a koupelnou. Apartmán je plně klimatizovaný a náleží k němu terasa s posezením. K ubytování je možné zajistit letištní transfer, případně stravování. Parkování je možné bezplatně v okolí komplexu. Maximální kapacita apartmánu je pro 6 osob.

Kontakt

Pro více informací nás kontaktujte na mailu: holidaybulgaria4@gmail.com.

holidaybulgaria4@gmail.com

Golden Rainbow Apartments


42°40'57.0"N 27°42'39.0"E


Sun City Apartments


42°40'23.5"N 27°42'18.8"E